Filmowy 2016 cz1

Witam Was w tym nowym roku Kochani :) 
Ostatnio miałam czas (bardziej z nudów i braku kompa) po przeglądać filmy które (w teorii) znajdą się w kinach w tym roku. Zapraszam na przegląd filmów na które są warte zobaczenia i na które czekam :)

STYCZEŃ
Sekret w ich oczach
Gdy ofiarą mordercy pada córka policjantki Jess, zostaje ona odsunięta od sprawy. Postanawia na własną rękę znaleźć sprawcę


50 twarzy Blacka
Milioner Christian Black jest zabójczo przystojny, niewyobrażalnie bogaty, tylko… kompletnie nie radzi sobie w łóżku. Kiedy w jego życiu pojawia się piękna i wścibska dziennikarka, kolejne pikantne sekrety milionera zaczynają wychodzić na światło dzienne. Czy uwikłana w coraz intymniejszą relację z Blackiem reporterka zdoła odkryć jego wszystkie, skrywane przed światem twarze? 
Według mnie to taka parodia Greya :D

The Boy
Amerykańska niania, Greta otrzymuje wymarzoną pracę w angielskiej posiadłości. Na miejscu okazuje się, że syn państwa Heelshire – Brahms, który ma być jej podopiecznym, to lalka ludzkich rozmiarów. Początkowo Greta podchodzi do zlecenia z przymrużeniem oka, traktując Brahmsa jako przejaw dziwactwa zmanierowanych bogaczy. Jednak kiedy łamie zasady kodeksu opieki nad „synkiem", do którego przestrzegania zobowiązali ją pracodawcy, dochodzi do serii przerażających zdarzeń. Dziewczyna zaczyna podejrzewać, że lalka nawiedzona jest przez złowrogą, mroczną siłę.

LUTY
Deadpool
...były żołnierz oddziałów specjalnych zostaje poddany niebezpiecznemu eksperymentowi. Niebawem uwalnia swoje alter ego i rozpoczyna polowanie na człowieka, który niemal zniszczył jego życie.


Zwierzogród
Niewinnie posądzony o przestępstwo lis i królik-detektyw łączą siły, aby uratować mieszkańców miasta.


MARZEC
Niezgodna: Wierna
Kolejna (trzecia część trylogii Niezgodnej), Beatrice i Tobias wyruszają w świat poza ogrodzenie miasta. Wkrótce zostają zabrani do aresztu przez tajemniczą agencję.

Pozdrawiam 
kruszynkaaa91 :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy pozostawiony komentarz:)
Bardzo chętnie poznam Twoje zdanie:)
Każdy pozostawiony ślad motywuje mnie do dalszego pisania:)