Pokaż jaką kawę pijesz a powiem Ci jaka jesteś

Artykuły na temat 'pokaż jaką kawę pijesz a powiem Ci jaka jesteś' znajdziemy na pęczki w necie
Tym razem znalazłam  Harper's Bazaar-  a ponieważ jest upał na dworze co nie sprzyja mi przynajmniej logicznemu myśleniu to zapraszam na post z lekkim przymrużeniem oka

Każdy artykuł w którym jest mowa o kawie czytam bardzo uważnie a też wyszukuje takie artykuły więc gdy zobaczyłam ten po prostu zasługiwał na notkę.
Najbardziej lubię czarną z mlekiem a latem to zdecydowanie mrożona kawa.
Czyli jestem na pół wielbicielką klasyki  a pół trendsetterką


Mała czarna – minimalistka
Prawdziwa city girl (jeśli nie w realu, to w głębi duszy). Jeśli chodzi o modę, wszystko idzie gładko. Twoja szafa pełna jest rzeczy neutralnych i doskonale znasz magiczną siłę połączenia czerni i bieli. Nie popełniasz błędów, a widać to zarówno w twojej garderobie, jak i w kubku z kawą.Latte – stylowa abnegatka

Wyluzowana i szykowna – T-shirty, swetry, dżins. Wyglądasz jak fanka The Row, marki sióstr Olsen. Szczególnymi względami darzysz looki, które są zarazem stylowe i swobodne. Klasyka w wersji cool, podobnie jak twoje latte.


Espresso – Downtown Girl
Nie ukrywasz, że masz osobowość typu A: jesteś ambitna, lubisz konkurencję i rywalizację. Zajmujesz wysokie stanowisko albo wkrótce ci je powierzą. To widać w twoim sposobie bycia, ale też w tym, jak się ubierasz i jaką zamawiasz kawę. Kwestia detali, znawca jednak dostrzeże wyraziste akcesoria, którymi żonglujesz zależnie od okoliczności i nastroju. Zdecydowane poglądy w kwestii zawartości kofeiny i doboru ubrań przekładają się na to, że to ty strzelasz bramki w każdym meczu.


Kawa mrożona — trendsetterka
W twojej szafie są zawsze najnowsze ubrania z najnowszych kolekcji najbardziej hot projektantów, a twoja torebka to it-bag sezonu. Oglądasz pokazy mody jak najważniejsze wiadomości dnia i uważasz, że inwestowanie w klasyki to nuda. Twoje Insta-selfie nie są kompletne, jeśli nie trzymasz w ręku mrożonej kawy, a na nogach nie masz butów z najnowszej kolekcji Alexandra Wanga.

Cappucino – wielbicielka klasyki
Podobnie jak twoja kawa, styl również jest klasyczny, a wygląd zawsze bez zarzutu. Jeśli nie nosisz kamelowego płaszcza, to tylko dlatego, że masz w szafie piękne futro odziedziczone po babci. Twoja garderoba jest pełna doskonale skrojonych ubrań z wysokiej jakości tkanin, które zamierzasz nosić wiecznie.
Latte art, czyli kawa z wzorkiem – artystka

Gdy zamawiasz kawę – podobnie jak wtedy, gdy dobierasz buty, torebkę i biżuterię – oceniasz je pod kątem Instagramowej wartości. Nic na to nie poradzisz, wszystko ma znaczenie: maleńkie pierścionki, okulary słoneczne i wzorek na piance. Tylko dbając o najdrobniejsze szczegóły, zmienisz twój Instagram w prawdziwy Perfektagram.

A Wy jaką kawę preferujecie? :)

*zdjęcia z https://www.instagram.com/coffeenclothes/

2 komentarze:

Dziękuje za każdy pozostawiony komentarz:)
Bardzo chętnie poznam Twoje zdanie:)
Każdy pozostawiony ślad motywuje mnie do dalszego pisania:)